FİRMA REHBERİ
FİRMA ARAMA
ANKET
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?
Shopping Fest Rüzgarı Çubuk’ta
Ankara’yı alışverişin de Başkenti yapacak olan Shopping Fest ‘Alış Veriş Festivali’ne Çubuk’un en önemli giyim mağazası olan YUNUS GİYİM’de katıldı.
10 Haziran 2012 / 19:45

Çubuklu vatandaşların Ankara’ya kadar gitmesine gerek kalmayacağını söyleyen Yunus Giyim’in sahibi Yunus Asma, Shopping Fest’de yapılan indirimler kadar mağazalarında da indirim yaptıklarını belirtti.

                Yüzde 30 ile yüzde 40 arasında değişen oranlarda Shopping Fest’e özel indirimler yaptıklarını vurgulayan Asma, ’’Hemşerilerimizin bu sıcak yaz günlerinde indirimler için Ankara’ya kadar gitmelerine gönlümüz razı olmadı. Arkadaşlarımızla yaptığımız istişare sonucunda, ilçemizde bir Metropol ilçe olduğundan bizde hem Ankara Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği Shopping Fest festivaline katkı vermek, hem de insanlarımızı bu imkanlardan yararlandırmak amacıyla bu uygulamayı başlattık. İnşallah hayırlı uğurlu olur’’ dedi.

                Shopping Fest süresince tüm ürünlerinde %30 ila % 40 arasında indirim yaptıklarını anlatan Asma, bir birinden farklı yeni sezon ürünleriyle de alış veriş festivaline katkı vermeye hazır olduklarını kaydederek, ’’giyim sektörünün en iyi, en popüler markalarını sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bay, bayan ve çocuk olmak üzere dış giyimden iç giyime, ayakkabıdan aksesuarlara kadar aradığınız her şey çok zevkli ve renkli bir sunuş ile güler yüzlü çalışanlarımızın servis ve hizmet anlayışı ile ve en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz ile siz müşterilerinin hizmetinizdeyiz’’ diye konuştu. 

DİĞER SEKTÖREL HABERLER