FİRMA REHBERİ
FİRMA ARAMA
ANKET
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?
Çubuk'ta otobüscülerden birlik mesajı
Ankara Çubuk arasında 59 midi otobüsle ulaşım hizmeti veren S.S Çubuk Öz Birlik Otobüscüler ve Münibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi genel kurula gitti.
11 Eylül 2009 / 11:34
Otobüs sahiplerinin tek başkan adayı ile gerçekleştirdiği genel kurul sonunda aynı zamanda otobüs sahibi olan Çubuk Kargın Köyü Muhtarı Yüksel Tüfek Özdemir başkanlığa seçildi.

Büyük bir olgunlık içinde geçen genel kuruldan sonra S.S Çubuk Öz Birlik Otobüsçüler ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığına seçilen Yüksel Tüfek Özdemir yaptığı konuşmada, "zor şartlar altında ilçe halkına hizmet vermeye çalışan tüm otobüscü arkadaşlarımızın haklarını en iyi şekilde koruyabilmek için yönetime seçilen yeni arkadaşlarla birlikte özveri ile çalışacağız" dedi. Otobüs sahipleri sürücüleri ve diğer görevlilere yönelik sıkça mesleki eğitim ve bilgilendirme toplantıları yapmayı planladıklarını belirten Çubuk otobüscülerinin çiçeği burnunda başkanı Yüksel Tüfek Özdemir, otobüs sürücülerinin ve biletcilerin kıyafetleri, yolcuya davranış ve hitap şekillerinin yakından takip edileceğini belirtti.
DİĞER SEKTÖREL HABERLER