FİRMA REHBERİ
FİRMA ARAMA
ANKET
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?
En Büyük Züccaciye Showroomunun Açılışına Davetlisiniz
En Büyük Züccaciye Showroomunun Açılışına Davetlisiniz
29 Ekim 2013 / 10:56

Çubuk’un en büyük züccaciye showroomunu hizmete açan Soylu Ticaret, Cumhuriyet Mahallesi Çubuk Şehir Müzesi’nin karşısında bulunan showroomu için 02.11.2013 Cumartesi günü açılış töreni düzenleyecek.

 

Çubuk’un köklü firmalarından Soylu Ticaret’in yeni şubesi Cumhuriyet Mahallesi Mutlu Sokak No:5’de Çubuk Şehir Müzesi karşısında hizmete açılırken, 02.11.2013 Cumartesi günü düzenlenecek açılış törenini tüm Çubukluları davet etti.

Yaklaşık yarım asırlık deneyimi ile züccaciye sektörünün öncülerinden olan Soylu Ticaret, tüm ürünlerinde açılışa özel indirimler sunarken, açılışa özel sürpriz hediyeleriyle de açılışa katılan davetlilerin yüzünü güldürecek.  

Zücaciye sektöründe lider markaların bayiliğini yapan Soylu Ticaret, elektrikli eşyalarından mutfak gereçlerine, hediyeliklerden çeyiz setlerine kadar geniş bir yelpazede ürünlerini açılışa özel indirimlerle müşterilerine sunmaya hazırlanıyor.

Soylu Ticaret’te, Korkmaz, Biev, Kütahya Persolen, Güral Porselen, Phılıps, Braun, Tefal, Arzum, Arnica, Fakir, Blue House, Mehtap, Taç Ev Tekstili, Tantitoni, Sedef Avize, Hisar, Pierre Cardin Porselen gibi birçok markanın binlerce çeşit ürünleri bulunuyor.

Çubuk’un en büyük Züccaciye Mağazası ürünlerin teşhirini ve seçimini kolaylaştıran etkileyici raf ve stand tasarımları ile ziyaretçilerine görsel bir zenginlik sunuyor. Mağazada sektörün ana ürün grupları olan cam, porselen, elektrikli ev aletlerinden, ev tekstilden avize çeşitlerine, hediyelik ve mekan değerlendirme amaçlı kullanılan ürün yelpazesinde 5 binden fazla çeşit bir arada görülebiliyor.

DİĞER SEKTÖREL HABERLER