FİRMA REHBERİ
FİRMA ARAMA
ANKET
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?
Kış Bakımı Yaptıracaklara Müjde, Yedek Parçada Büyük İndirim
Kış Bakımı Yaptıracaklara Müjde, Yedek Parçada Büyük İndirim
07 Ekim 2013 / 17:23
Kış mevsimi ile havaların soğuması ile birlikte sürücüler araç bakımı konusunda uyarılırken, Ankara’nın en büyük yedek parça firmalarından biri olan Özdemir Oto Yedek Parça da yedek parçada büyük indirim gitti.

Çubuk ilçesinin önemli değerlerinden biri olan Özdemir Oto Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti.’nin sahibi Yakup Ülgü, havaların ülke genelinde soğuması ve yaklaşan kış mevsimi nedeniyle sürücüleri uyardı. Yakup Ülgü, ’’Ülkemizde kış mevsimi erken başladı. Bu sene daha sert bir kış yaşayacağımız söyleniyor. Sürücülerimiz araçlarının bakımını yaptırarak, kar lastiklerini takmalı, eksiklerini gidermeliler’’ dedi.

ozdemiroto11.jpgKış bakımının tüm araçlarda çok önemli olduğunu ve bunun ihmal edilmemesi gerektiğini vurgulayan Yakup Ülgü, bu nedenle Özdemir Oto Yedek Parça olarak çok cazip fiyatlara Fiat, Alfa Romeo, Lancıa,  Dacıa ve Renault Marka otomobillerin yedek parça ve aksesuarlarını satışa sunduklarını belirtti.

Fiat, Alfa Romeo, Lancıa,  Dacıa ve Renault marka otomobilleri bulunanları hem Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi’nde, hem Yeni Sanayi Sitesi’nde bulunan işyerlerine, hem de internet üzerinden satış yapan sitelerine beklediklerini söyleyen Yakup Ülgü, şu bilgileri verdi:

’’Kış öncesi araç bakımlarında kış lastiği takılması, fren, şanzıman, difransiyel bakımları ve motor yağı ve akü kontrolü yapılarak radyatöre antifriz konulması gibi tedbirlerin alınmasını gerekmektedir.  Cam suyu sistemine donma önleyici kimyasalları koyalım. Camların buğulanmasını önlemek için buğu önleyici spreyler kullanabiliriz. Aracımızın klima sistemini tekrar bakımdan geçirerek kullanılabilir hale getirelim. Antifriz motor soğutma sıvısının donma derecesini ölçümünü ihmal etmeyelim. Ayrıca lastiklerin kışlık olmasına özen göstererek, lastik havalarını ölçelim. Kışın meydana gelen kazaların temelinde buzlanma, yolun durumuna göre önlem almamak ve araçlarımızı kışa hazırlanmamak başta geliyor. Kışlık bakım yüksek maliyet gerektiren bir durum değil. Kışlık bakımın masrafından kaçınmak, güvenli sürüşü engeller, yakıt tüketimini ve kaza riskini artırır. Sabahları aracı çalıştırmak güçleşir. Biz firma olarak müşterilerimizin bakım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla, bakım parçalarından filtreler, balatalar, kayışlar, debriyaj, yakıt pompası, alternatör, amortisör ve benzeri diğer parçalarda, kaporta hasar parçaları arasında panel, radyatör, far ve ön/anka tamponlar gibi parçalarda ve hava yastığı, elektronik kontrol ünitesi, şanzıman, motor parçaları, soğutma sistemi, egzoz, motor elektrik sistemi, aks, iç döşeme parçalarında ve müzik sistemi parçalarında zam yapmayarak önemli derecede indirimlere gittik.’’

Oto yedek parçanın çıraklıktan bu tarafa kendi işleri olduğunu vurgulayan Yakup Ülgü, oto yedek parçalarını kendilerine sormadın almama tavsiyesinde bulundu.

Yakup Ülgü, internet üzerinden www.ozdemiroto.com.tr isimli web sitesinden ulaşılabileceği gibi Yeni Sanayi Sitesi Tunç Cad. No:42 Altındağ / ANKARA Tel: 0312 310 20 20 (pbx) - Fax: 0312 310 20 21 ve Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 2542 Sokak No: 4 ANKARA Tel: 0312 278 30 60 (pbx) - Fax: 0312 278 30 04 adreslerinden de ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.

ozdemiroto01.jpgozdemiroto02.jpgozdemiroto03.jpgozdemiroto04.jpgozdemiroto05.jpgozdemiroto06.jpgozdemiroto07.jpgozdemiroto08.jpgozdemiroto09.jpgozdemiroto10.jpgozdemiroto14.jpgozdemiroto15.jpg

DİĞER SEKTÖREL HABERLER