FİRMA REHBERİ
FİRMA ARAMA
ANKET
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?
Harman Ticaret Arçelik Bayii Yeni Adresinde
Arçelik firmasının Çubuk’taki adresi olan Harman Ticaret her geçen gün daha da büyüyen işletme mantığı ile Showroomunu büyüttü.
23 Temmuz 2012 / 00:52

 

REKLAMDIR...

Atatürk Caddesinde bulunan yeni Showroomında ilçe halkına hizmet vermeye başlayan Harman Ticaret, Arçelik’in yen tüm ürünlerini showroomunda beğeniye sundu.

1.20120723003301.jpg

                 Çubuklulara daha iyi hizmet verebilmek için yeni showroomda hizmet vermeye başladıklarını anlatan Naci Harman, ’’Bundan böyle Atatürk Caddesinde bulunan yeni mağazamızda ilçe halkına hizmet vereceğiz. Tüm ilçe halkını yeni mağazamıza, yep yeni ürünlerimizi incelmeye davet ediyoruz’’ dedi.

Birbirinden güzel ürün önerileriyle ve hediyeleriyle Harman Ticaret Arçelik Bayii olarak daima ilçe halkının yanında olduklarını vurgulayan Naci Harman,’’ Özel günlerinizde sevdiklerinize vereceğiniz en özel hediyeler bizde. Yine toplu düğün alışverişlerinizde, yeni çiftler en özel hediyeler Harman Ticaret’ten’’ diye konuştu.

2.20120723003328.jpg

Harman Ticaret’te, Küçük Ev Aletlerinden, Ankastre Ürünlerine, Televizyonlardan, Soğutuculara kadar aradığını tüm ürünler birçok fırsat kampanyaları ile bulmanız mümkün.

DİĞER SEKTÖREL HABERLER